Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Mourinho Sulmon Benitez: "Te Drejtosh Inter-in Pa u Lodhur Eshte Nje Enderr" (24.08.2010)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Mourinho Sulmon Benitez: "Te Drejtosh Inter-in Pa u Lodhur Eshte Nje Enderr"  (24.08.2010) Empty
MesazhTitulli: Mourinho Sulmon Benitez: "Te Drejtosh Inter-in Pa u Lodhur Eshte Nje Enderr" (24.08.2010)   Mourinho Sulmon Benitez: "Te Drejtosh Inter-in Pa u Lodhur Eshte Nje Enderr"  (24.08.2010) EmptyTue 24 Aug - 1:26

Mourinho Sulmon Benitez: "Te Drejtosh Inter-in Pa u Lodhur Eshte Nje Enderr"  (24.08.2010) Jose-m10


Edhe pse i larguar nga Inter, Jose Mourinho vazhdon serisht te flase per ish Ekipin e tij duke sulmuar Rafa Benitez, drejtuesin e ri Zikalter. "Te drejtosh Inter-in ne nje moment te tille eshte mjaft e thjeshte. E thjeshte sepse ke mundesine te fitosh menjehere 3 tituj me 4 ndeshje te luajtura, Finalen e Superkupes se Italise, Finalen e Superkupes Europiane dhe GjysemFinalen & Finalen e Kupes Interkontinentale. Sigurisht nuk eshte e njejta situate ne te cilen jam gjendur une ne fillim kur firmosa per ekipin Zikalter, qe me duhej te lodhesha e te punoja shume. Un me ardhjen ne Spanje tek Real Madrid kam mundesine te fitoj Kupen Alicante dhe ate te Bernabeu, kam nje pune te madhe per te bere ndersa per Benitez eshte gjithcka e thjeshte me Interin...

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mourinho Sulmon Benitez: "Te Drejtosh Inter-in Pa u Lodhur Eshte Nje Enderr" (24.08.2010)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Benitez: Nuk jam Mourinho 15.06.2010
» Benitez: Zanetti është mirë (19.09.2010)
» Zyrtare: Benitez në Inter 15.06.2010
» Stankovic: "Mourinho eshte nje kujtim, kemi ende tituj per te fituar" (20.08.2010)
» Benitez e dëshiron Mascheranon në Inter 04.06.2010

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: