Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Nëse ka ultimatume, Maicon qëndron 21.07.10

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Inter_Vali
Admin
Admin
Inter_Vali



Nëse ka ultimatume, Maicon qëndron 21.07.10 Empty
MesazhTitulli: Nëse ka ultimatume, Maicon qëndron 21.07.10   Nëse ka ultimatume, Maicon qëndron 21.07.10 EmptyWed 21 Jul - 8:52

Nëse ka ultimatume, Maicon qëndron 21.07.10 3_7387_Douglas_Maicon
Agjenti i Douglas Maicon, Antonio Caliendo, nuk dëshiron që të përzihet në ultimatumet e Real Madridit, në kohën kur Los Blancos po tregohen të paduruar me hierarkinë e Interit.
Marca kishte pohuar paradite se Real Madridi i ka bërë një ofertë të panegociueshme Interit në formë ultimatumi prej 22 milionë eurosh. Megjithatë, sipas agjentit Antonio Caliendo, vënia e Interit në një pozicion, ‘ose krejt ose hiq’ është në dëm të Realit.
“Ultimatum nga Reali? Ne nuk dimë asgjë për këtë, por do të ishte mosrespektuese. Nëse gjërat qëndrojnë si janë, atëherë ai do të mbetet te Interi. Maicon ende nuk ka biseduar me Benitez. Unë kam tentuar ta mbaj Maiconin sa më larg spekulimeve të merkatos, sepse ai e meriton një pushim trejavorë nga dramat e spekulimeve”, theksoi Caliendo për Sky Sport Italia.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nëse ka ultimatume, Maicon qëndron 21.07.10
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Wenger: Fabregas qëndron, Gallas largohet
» Maicon qëndron, Balotelli te City 06.07.10
» "Nese Iken Maicon, Mund Te Vije Criscito" (22.05.2011)
» Cor. Sport - Alternativa Criscito, Nese Largohet Maicon. (02.06.2011)
» Marotta: Diego qëndron, Giovinco shkon

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: