Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Pique: Rooney është i patransferueshëm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Pique: Rooney është i patransferueshëm  Empty
MesazhTitulli: Pique: Rooney është i patransferueshëm    Pique: Rooney është i patransferueshëm  EmptySun 18 Jul - 6:10

Pique: Rooney është i patransferueshëm  74004rooney


Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, nuk është i befasuar që Reali dhe Barcelona nuk janë në gjendje ta transferojnë sulmuesin titanik të Manchester Unitedit, Wayne Rooney.

“Unë jam i sigurt se shumë skuadra e dëshirojnë Rooneyn, por unë do të isha i befasuar nëse ai ndonjëherë largohet nga Manchester Unitedi. Ai dhe Sir Alex Ferguson kanë një marrëdhënie baba-djalë dhe nuk e shoh kurrë Rooneyn në fanellë të ndonjë klubi tjetër”.
“Sir Alex është menaxher i madh dhe ai i trajton të gjithë mirë. Por, unë mendoj se Wayne është i parapëlqyeri i tij. Rooney ka vërtet mbrojtje të mirë nga ai dhe unë e shoh sikurse të ishte djali i tij. Wayne ka aq shumë përkushtim dhe ai do të ketë edhe shumë më shumë sukses me Unitedin, jam i sigurt”, u shpreh Pique.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pique: Rooney është i patransferueshëm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ferguson: Rooney nuk është pa uri
» Pique: Fabregas e do Barcelonën
» Rooney të rinovojë kontratën
» Rooney: Ky ekip i Barcës do të mbahet mend gjithmonë
» Rooney i ruan golat për Kupën Botërore 26.05.2010

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: