Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Ferguson: Rooney nuk është pa uri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Ferguson: Rooney nuk është pa uri  Empty
MesazhTitulli: Ferguson: Rooney nuk është pa uri    Ferguson: Rooney nuk është pa uri  EmptyThu 15 Jul - 3:34

Ferguson: Rooney nuk është pa uri  Rooney


Menaxheri i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, beson se Wayne Rooney do t’i kthehet formës më të mirë të tij, përkundër zhgënjimit me kombëtaren angleze në Botërorin e sivjetmë.

“Nuk pres mungesë të urisë nga ai. Unë mendoj se ai do të jetë paksa i zhgënjyer. Unë mendoj se të gjithë lojtarët që vijnë nga Botërori ku nuk kanë luajtur mirë, apo nuk i kanë përmbushur pritjet thënë më mirë, do të ndjejnë kinse kanë humbur diçka”.
“Kjo është për shkak se Botërori organizohet një herë në katër vite. Kjo është pjesa e tmerrshme e këtij kampionati. Ne kemi disa lojtarë që janë kthyer tejet, tejet të zhgënjyer. Ne kemi Patrice Evran, Wayne Rooneyn natyrisht dhe Nemanja Vidicin. Por, besoj se do të fitojmë efekt pozitiv nga Javier Hernandez që ka shkëlqyer”, ka thënë Fergie.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ferguson: Rooney nuk është pa uri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pique: Rooney është i patransferueshëm
» Rooney të rinovojë kontratën
» Rooney i ruan golat për Kupën Botërore 26.05.2010
» Rooney: Ky ekip i Barcës do të mbahet mend gjithmonë
» Ferguson: Nuk ka më transferime

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: