Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Del Piero: Duam tituj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bukxy juve
Anëtar
Anëtar
bukxy juve



Del Piero: Duam tituj Empty
MesazhTitulli: Del Piero: Duam tituj   Del Piero: Duam tituj EmptyFri 16 Jul - 10:16

Del Piero: Duam tituj Delpierok

Kapiteni legjendar i Juventusit, Alessandro Del Piero, është përgatitur mjaft mirë për sezonin e ardhshëm, sa që është duke menduar që tani për tituj.

“Ne duhet të rikthehemi në të qenit Juventus dhe të përfundojmë sezonin krenarë me rezultatet tona. Ne duhet të mbesim të bashkuar, sepse vetëm kështu vijnë rezultatet”.
“Ne nuk duhet të shpërqendrohemi për lojtarët që do të vijnë apo do të shkojnë. Ne duhet të fokusohemi që të punojmë sa më shumë dhe të luajmë në maksimum. Pasioni është fundamental nëse dëshironi të jeni në maje të rezultateve”.
“Unë dua të fitoj diçka me Juventusin që nga ky moment dhe deri sa të largohem. Kjo është arsyeja pse qëndrova këtu kur u dëbuam në Serie B. Unë po mendoj vetëm për këtë sezon. Unë jam ambicioz dhe dua të fitoj tituj. A mund të luaj përkrah Diegos? Nuk shoh arsye pse nuk mundem”, ka thënë ikona bardhezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Del Piero: Duam tituj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Di Maria: Dua shumë tituj me Realin
» Del Piero, 17 vite te Juventusi
» Del Piero synon sezon të suksesshëm
» Del Piero i kënaqur me fitoren ndaj Lyonit
» Ronaldinho: Milani gati të luftojë për tituj 04.06.2010

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: