Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Formacioni zhgënjyes i Botërorit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Formacioni zhgënjyes i Botërorit Empty
MesazhTitulli: Formacioni zhgënjyes i Botërorit   Formacioni zhgënjyes i Botërorit EmptyThu 15 Jul - 3:54

Formacioni zhgënjyes i Botërorit 72897359


Kur kanë kaluar 4 ditë nga fundi i botërorit, mediat angleze publikojnë formacionin më të dobët dhe më zhgënjyes.


Moduli është 4-4-2, por mund të transformohet edhe në 4-1-3-2. Vendi i portierit i takon gardianit të Anglise, Robert Green, i cili i bëri një dhuratë SHBA-së duke gabuar një pritje të sigurt.

Fabio Cannavaro mban qëndrën e mbrojtjes, ndërsa nuk mund të mungojnë as William Gallas, Patrice Evra e Jonas Gutierrez.Holandezi Mark Van Bommel rreshtohet në mesfushë bashkë me Kaka, Ronaldo e Ribery.

Mediat vendase kryqëzojnë edhe idhullin e Manchester United, Wayne Rooney, i cili rreshtohet në vijën ofensive bashkë me “rebelin” e Francës, Nicolas Anelka. Teknik është “emëruar” Raymond Domenech, i cili është një nga figurat më të urryera në Francë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Formacioni zhgënjyes i Botërorit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Formacioni Zyrtar :Bologna vs Inter
» GdS- Stramaccioni i ka idete e qarta! Formacioni i mundshem per ndeshjen me Parmen.
» Bari-Inter formacioni i mundshem:Pazzin dhe Eto'o ne sulem,Sneijder ne stol
» Inter-Lecce: Formacioni i Mundshem. Chivu Ne Qender, Nagatomo Ne Te Majte. (20.03.2011)
» Inter-Catania Formacioni i Mundshem. Leo Provon Skuadren Kunder Palermos (22.05.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: