Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Chygrynskiy: Më larguan për shkak të krizës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Chygrynskiy: Më larguan për shkak të krizës  Empty
MesazhTitulli: Chygrynskiy: Më larguan për shkak të krizës    Chygrynskiy: Më larguan për shkak të krizës  EmptyThu 8 Jul - 6:44

Chygrynskiy: Më larguan për shkak të krizës  Chygrynskiy+barcelona+3


Dmytro Chygrynskiy u shpreh i zhgënjyer me largimin e tij nga Barcelona, pasi që ai ishte shitur aty nga ku kishte ardhur, Shakhtar Donetsk, duke pranuar se klubi katalanas e shiti atë për shkak të problemeve financiare.

“Unë do t’ia tregoj nivelin tim tërë botës dhe gjithashtu do t’i tregoj presidentit të Barcelonës, Sandro Rosell, se ai ka bërë një gabim. A do të kthehem një ditë te Barcelona? Tani të gjitha synimet e mia janë me Shakhtarin dhe nuk mund të qëndroj këtu dhe të flas për diçka që është larg. Tani duhet të mendoj për Ligën e Kampionëve dhe Ligën ukrainase, dhe ta përmirësoj nivelin tim”.
“Guardiola më tha: ‘Dmytro kemi probleme. Nuk i kam ndryshuar idetë e mia dhe besojmë ende në ty, por unë mendoj se nuk ka mundësi që ti të qëndrosh këtu për shkak të problemeve financiare’”, tregoi Chygrynskiy.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Chygrynskiy: Më larguan për shkak të krizës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Për shkak të stresit filloi të hajë sapun dhe detergjent
» Tevez nën regjimin e dietës për shkak të Botërorit 04.06.2010
» Edhe Coutinho Jasht Fushave Per Rreth 2 Muaj, Shkak Nje Demtim Muskular i Pesuar (20.11.2010)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: