Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Chelsea, 100 milionë funte për Kaka dhe Torres

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Chelsea, 100 milionë funte për Kaka dhe Torres  Empty
MesazhTitulli: Chelsea, 100 milionë funte për Kaka dhe Torres    Chelsea, 100 milionë funte për Kaka dhe Torres  EmptySun 4 Jul - 6:27

Chelsea, 100 milionë funte për Kaka dhe Torres  Kaka-Fernando-Torres_1792784



Menaxheri i Chelseat, Carlo Ancelotti, ka arritur ta bindë pronarin Roman Abramovich, që t’ia sigurojë 100 milionë funte për afatin kalimtar veror, para me të cilat ai do të transferonte Ricardo Kakan e Real Madridit dhe Fernando Torresin e Liverpoolit.

Kaka ka aluduar në të kaluarën se mund të mos gjente vend në formacionin e Jose Mourinhos, ndërsa për transferimin e tij, Ancelotti ka gati 50 milionë funte, me të cilat do të tentojë ta kthejë ish-yllin e Milanit në radhët e veta, pasi që Ancelotti beson se mund ta rikthejë brazilianin në formën më të mirë. Problemi i vetëm i trajnerit italian është Mourinho, që në këmbim pos parave do të kërkonte ndonjë nga lojtarët e Chelseat.
Nga ana tjetër, Chelsea pritet të testojë Liverpoolin me një ofertë prej 50 milionë funtesh për sulmuesin kryesor, Fernando Torres, pasi që përkundër ardhjes në krye të Roy Hodgson, Liverpooli thuhet të ketë ende vështirësi të mëdha financiare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Chelsea, 100 milionë funte për Kaka dhe Torres
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» City, 24 milionë funte për Milner?
» Chelsea rrit në 50m ofertën për Torres
» Torres: Liverpooli më i madh se Chelsea
» Gol i Torres Ne Fitoren e Chelseat (24.04.2011)
» Berlusconi: Nuk kam refuzuar 150 milionë euro për Kaka 25.05.2010

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: