Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Toure: City, një ëndërr që u bë realitet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Toure: City, një ëndërr që u bë realitet  Empty
MesazhTitulli: Toure: City, një ëndërr që u bë realitet    Toure: City, një ëndërr që u bë realitet  EmptySun 4 Jul - 2:12

Toure: City, një ëndërr që u bë realitet  Tourebrothers_870693



Yaya Toure është jashtëzakonisht i kënaqur me kalimin e tij te Manchester City, ndërsa mezi pret të luajë me vëllanë e tij Kolo Toure.


“Kjo është një ëndërr që u bë realitet, gjithmonë kam dashur të luaj për të njëjtin klub si vëllai im dhe unë jam aq i kënaqur që kjo më në fund ka ndodhur. Kjo është e mrekullueshme për familjen tonë, ne jemi të gjithë shumë të kënaqur për këtë. Kolo më tha se është një kohë shumë e mirë për klubin dhe është një projekt mjaft interesant. Ata duan të bëjnë disa transferime të mëdha, ndërsa unë pata nevojë për një sfidë më të madhe”.
“Unë jam i kënaqur që nënshkrova me Manchester Cityn. Unë e dua Ligën Premier dhe unë e shikoj gjatë gjithë kohës, ndërsa City luajti mirë që përfundoi në pozitën e pestë, por shpresoj se mund të përmirësohemi dhe të kualifikohemi në Ligën e Kampionëve. Ky është një klub i madh dhe ky është synimi i parë, më pas do të mendojmë për të fituar kampionate”, deklaroi Yaya Toure për faqen zyrtare të Cityt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Toure: City, një ëndërr që u bë realitet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cole: Ëndrra u bë realitet
» Toure: Tevez, kapiten si Maradona
» Nagatomo: "Te Luash Ne Derbi, Nje Enderr..." (21.03.2011)
» Coutinho: "Te Luaja Ne Champions Ka Qene Nje Enderr Per Mua" (15.09.2010)
» Given: Robinho e ka vendin te City

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: