Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Prezantohet topi i ri për Serie A 2011

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Prezantohet topi i ri për Serie A 2011 Empty
MesazhTitulli: Prezantohet topi i ri për Serie A 2011   Prezantohet topi i ri për Serie A 2011 EmptyWed 30 Jun - 6:25

Prezantohet topi i ri për Serie A 2011 86543477


Serie A dhe Nike kanë prezantuar topin e ri “Total 90 Tracer LC” në stadiumin Nike të Milanos, dhe njëherit ky është topi zyrtar që do të përdoret në ndeshjet e sezonit 2010/2011.


Topi “Total 90 Tracer LC” do të përdoret në Serie A, Kupën e Italisë dhe në ndeshjet e kategorive të juniorëve, kurse një version tjetër i këtij topi pritet të përdoret në ndeshjet e Serie B.
“Ne jemi shumë krenarë që do t’i sponzorojmë topat e Serie A, me një top që garanton nivel të precizitetit të paarritur më parë. Ky produkt përmban stabilitet dhe vizibilitet”.
“Topi ‘Total 90 Tracer LC’ është rezultat i studimeve dhe zhvillimit të proceseve ku janë përfshirë ekipet më të mira dhe lojtarët më të mirë në botë”, theksoi Andrea Rossi, menaxheri i përgjithshëm i Nike Italy.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Prezantohet topi i ri për Serie A 2011
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Behet i ditur topi per finalen e Liges se Kampioneve...! (04.03.2011)
» Pazzini dëshiron të arrijë ne 100 gola në Serie A(11.02.2011)
» Prezantohet Adebayor në Real Marid(foto)
» Ronaldinho: City? Topi në fushën e Milanit
» Kush Do Te Jete Fituesi i Serie A 2010-2011 ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: