Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Prezantohet Adebayor në Real Marid(foto)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Prezantohet Adebayor në Real Marid(foto) Empty
MesazhTitulli: Prezantohet Adebayor në Real Marid(foto)   Prezantohet Adebayor në Real Marid(foto) EmptyThu 27 Jan - 6:23

Prezantohet Adebayor në Real Marid(foto) 61279894


Real Madridi ka prezantuar transferin e ri, Emmanuel Adebayor, i cili në një konferencë për shtyp ka thënë se do të bëjë më të mirën për ta bërë Realin klub të suksesshëm.

“Unë kam biseduar me Mourinhon mëngjesin e sotëm. Unë jam shumë i kënaqur që jam këtu, sidomos pas asaj që ka ndodhur muajt e fundit. Unë jam futbollist dhe duhet të luaj. Çfarë ndodhi te Manchester City nuk ka të bëjë me Roberto Mancinin, ata kanë pasur besim në mua, por kanë vendosur të varen nga një lojtar tjetër. Unë kam dashur të luaj dhe Reali ma ka dhënë këtë mundësi”.
Prezantohet Adebayor në Real Marid(foto) 31677507
“Tani për tani jam këtu për gjashtë muaj. Jam shumë i kënaqur, ky është nder për mua. Unë jam i kënaqur që do të participoj në këtë projekt. Tani shpresoj t’u kontriboj sukseseve të Real Madridit. Do të bëj më të mirën që kjo të ndodhë”, u shpreh Adebayor.


Prezantohet Adebayor në Real Marid(foto) 48627778
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Prezantohet Adebayor në Real Marid(foto)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Juve prane huazimit te Adebayor (20.08.2010)
» Prezantohet topi i ri për Serie A 2011
» Veterano,Real Madrid 4-3 Ac Milan
» Vidic kërkon Real Madrid
» Sfide Real-Inter per Sahin (16.04.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: