Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 ‎' Me njoftuan qe im bir erdhi ne jete kur isha ne stadium. Golin ja dedikoj atij dhe tani do iki shpejt ta shoh ne spital '

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ak07pl
Moderator
Moderator
ak07pl



‎' Me njoftuan qe im bir erdhi ne jete kur isha ne stadium. Golin ja dedikoj atij dhe tani do iki shpejt ta shoh ne spital '  Empty
MesazhTitulli: ‎' Me njoftuan qe im bir erdhi ne jete kur isha ne stadium. Golin ja dedikoj atij dhe tani do iki shpejt ta shoh ne spital '    ‎' Me njoftuan qe im bir erdhi ne jete kur isha ne stadium. Golin ja dedikoj atij dhe tani do iki shpejt ta shoh ne spital '  EmptyThu 22 Dec - 21:04


‎' Me njoftuan qe im bir erdhi ne jete kur isha ne stadium. Golin ja dedikoj atij dhe tani do iki shpejt ta shoh ne spital '  374911_307670905930963_109195075778548_1045102_2142353888_n


Giampaolo Pazzini
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
‎' Me njoftuan qe im bir erdhi ne jete kur isha ne stadium. Golin ja dedikoj atij dhe tani do iki shpejt ta shoh ne spital '
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Milito Kerkon Rikuperimin Sa Me Shpejt Te Jete e Mundur (19.02.2011)
» Moustalgji Milan-Inter: “Ndeshje super, por une nuk do e shoh” (02.04.2011)
» Nagatomo premton golin e trete (14.12.2011)
» Sneijder Dhe Pandev Kerkojne Golin e Pare Ne Kete Sezon (20.11.2010)
» Milito:I lumtur per golin,qendroj ne Inter (29.05.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: