Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Ricky Alvarez:"E përfunduam kete vit në mënyrën më të mirë të mundshme" (22.12.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Ricky Alvarez:"E përfunduam kete vit në mënyrën më të mirë të mundshme" (22.12.2011) Empty
MesazhTitulli: Ricky Alvarez:"E përfunduam kete vit në mënyrën më të mirë të mundshme" (22.12.2011)   Ricky Alvarez:"E përfunduam kete vit në mënyrën më të mirë të mundshme" (22.12.2011) EmptyWed 21 Dec - 23:07

Ricky Alvarez:"E përfunduam kete vit në mënyrën më të mirë të mundshme" (22.12.2011) Alvarez


Mesfushori i Interit Ricky Alvarez është i kënaqur me fitoren kunder Lecce me rrezultat 4-1 ,ai mendon se kjo është "mënyra më e mirë e mundshme" për t'i dhënë fund të vitit kalendarik.

"Jam i lumtur, sepse e perfunduam kete vit në mënyrën më të mirë të mundshme. Ne kemi luajtur mirë dhe më e rëndësishmja eshte se, ne fituam ndeshjen, sepse kjo është ajo që ne duhet të bënim," tha Alvarez në një intervistë per Inter Channel.

Mesfushori argjentinas pastaj vazhdoi për të diskutuar performacen e tij individuale, dhe deklaroi se ai nuk është në me të mirë e tij.

"Ajo cfarë kam bërë une ishte e rëndësishme, sepse kemi fituar, përndryshe ajo nuk do të kishte ndonjë rëndësi, që është arsyeja pse unë jam i lumtur. Tani ne kemi pushim dhe pastaj ne do të mendojmë për të ardhmen.Unë definitivisht kam ende shumë për të bërë, unë jam pranë më të mirë time, por kam ende punë për të bërë. Ky është një lloj tjetër i futbollit, por unë jam i lumtur sepse jam i aftë, unë jam duke punuar dhe të gjithë këtu ka besim tek unë".

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ricky Alvarez:"E përfunduam kete vit në mënyrën më të mirë të mundshme" (22.12.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Formacionet e Mundshme Te Dy Ekipeve (02.04.2011)
» Villareal e deshiron Ricky Alvarez (08.10.2011)
» Ricky Alvarez:Nje enderr e vertete,dua te fitoj gjithcka (07.07.2011)
» Siena - Inter , ne fushe dy talente Ricky dhe Cou ... (26.11.2011)
» Catania-Inter Formacionet e Mundshme (09.01.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: