Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare

VIDEO-Super Vargas:Edhe nje dy golesh (15.12.2011)

Co-Admin
Co-Admin
eN

VIDEO-Super Vargas:Edhe nje dy golesh (15.12.2011) Empty
MesazhTitulli: VIDEO-Super Vargas:Edhe nje dy golesh (15.12.2011)   VIDEO-Super Vargas:Edhe nje dy golesh (15.12.2011) EmptyWed 14 Dec - 21:32

VIDEO-Super Vargas:Edhe nje dy golesh (15.12.2011) Nuovo.archivio.foto.eduardo.vargas.634x422

Ai është duke kaluar ne një moment magjik Eduardo Vargas,sulmuesi i Universidad de Kili i cili është duke u ndjekur me interes te madh nga Interi. Në ndeshjen kundër LDU Quito mbrem fitoi 3-0, kilian shënoi përsëri edhe nje dy golesh, duke shënuar në minutën e 31 (Video më poshtë!) ,ndersa goli i dyte erdhi ne fund te pjeses se pare, një shfaqje fantastike nga Edu Vargas i cili shume shpejt mund ti bashkohet Interit.

-
» Figo: “E veshtire me Marseille. Vargas me pelqen shume.” (16.12.2011)
» Edhe 100 Chivu! (26.10.2011)
» Edhe Volfsburgu ne gare per Pandevin(09.02.2011)
» Edhe Galatasaray ne gare per sherbimet e Muntari (13.06.2011)
» Maldini:Leo tradhtar?JO! Ai bëri mirë edhe unë...(02.04.2011)

Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-