Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Ranieri: Na gjykoni pas derbit (13.12.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Andi Pazzo
Anëtar
Anëtar
Andi Pazzo



Ranieri: Na gjykoni pas derbit (13.12.2011) Empty
MesazhTitulli: Ranieri: Na gjykoni pas derbit (13.12.2011)   Ranieri: Na gjykoni pas derbit (13.12.2011) EmptyTue 13 Dec - 8:40

Ranieri: Na gjykoni pas derbit (13.12.2011) Claudioranieri
"Përse do t′i rinisim stërvitjet më 2 janar? Na gjykoni pas derbit". Ranieri "u përgjigjet kritikave" dhe fikson datën e ekzaminimit të skuadrës. Trajneri i Interit nuk i trembet një rënie fizike të lojtarëve të tij dhe i ka dhënë shumë pushime skuadrës, ndryshe nga të mëdhenjtë e tjerë, që do t′i rikthehen punës pas Vitit të Ri.

Më pas, tekniku flet edhe për rivalitetin në luftën për titull. "Favorite janë skuadrat që kryesojnë dhe surpriza, në ato nivele, është Juventusi: Komplimente Kontes. Ndërsa ne punojmë që të ngjitemi sa më lart", tha Ranieri, i cili shijon shumë komplimentin e presidentit Masimo Morati: "Të kënaqin edhe kritikat që të simulojnë, por ato pozitive janë mjaltë për shpirtin, e falënderoj. Gjithçka ai shikon, është ajo që më transmetojnë lojtarët e mi dhe t’i shikojë në ndeshjen e fundit është një spektakël".


Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ranieri: Na gjykoni pas derbit (13.12.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» BuzeQesh Leo: Chivu Dhe Ranocchia Vrapojne Drejt Derbit (31.03.2011)
» Viviano mund te shitet para derbit me 6 gusht (19.07.2011)
» Ranieri: Gjithçka po shkon keq (08.12.2011)
» Ranieri ka nje arme me shume :Coutinhon (25.09.2011)
» Ranieri dhe Branca shume ide per ne Janar (27.10.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: