Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Pazzini ne IC:Jam ndjere shume keq per penalltine e humbur,tifozet... (08.12.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Andi Pazzo
Anëtar
Anëtar
Andi Pazzo



Pazzini ne IC:Jam ndjere shume keq per penalltine e humbur,tifozet... (08.12.2011) Empty
MesazhTitulli: Pazzini ne IC:Jam ndjere shume keq per penalltine e humbur,tifozet... (08.12.2011)   Pazzini ne IC:Jam ndjere shume keq per penalltine e humbur,tifozet... (08.12.2011) EmptyThu 8 Dec - 7:45

Pazzini ne IC:Jam ndjere shume keq per penalltine e humbur,tifozet... (08.12.2011) Pazzini_Inter
Sulmuesi Giampaolo Pazzini duke folur ne Inter Channel ne kuader te emisionit 'Prima Serata'ka folur per shume gjera duke komentuar edhe penalltine e humbur ndaj Udienzes.
''Nuk me pelqen te jam shume intervista,nuk me pelqen te flas shume pasi shume here fjalet tua keqperdoren".
Pavarsisht penalltise se humbur ai pranon se ka ndjere dashurine e tifozeve.
''Ishte e jashtezakonshme,pasi kam ndjere efektin e te gjithve,jo vetem te shokeve te skuadres por edhe te njerezve dhe per kete i falenderoj.Inter gjithmon ka pasur kampion te medhenj dhe ka fituar, dhe ky efekt me ka ndihmuar per te punuar.

Per ate penallti jam ndjere shume keq.Ndoshta nuk do te ishte servuar per fitore,por do te ishte servuar per moralin tim dhe te skuadres.Nuk me ka ndodhur asnjeher nje moment i tille.Me ka ndodhur te humbas ndonje top dhe gjera te tjera por nje moment te tille jo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pazzini ne IC:Jam ndjere shume keq per penalltine e humbur,tifozet... (08.12.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: