Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Coutinho, Alvarez e Castaignos, Ranieri “magjistari” i të rinjve (01.12.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Andi Pazzo
Anëtar
Anëtar
Andi Pazzo



Coutinho, Alvarez e Castaignos, Ranieri “magjistari” i të rinjve (01.12.2011) Empty
MesazhTitulli: Coutinho, Alvarez e Castaignos, Ranieri “magjistari” i të rinjve (01.12.2011)   Coutinho, Alvarez e Castaignos, Ranieri “magjistari” i të rinjve (01.12.2011) EmptyThu 1 Dec - 3:43

Coutinho, Alvarez e Castaignos, Ranieri “magjistari” i të rinjve (01.12.2011) Ranieri_inter_22092011_NEWS--500x357
Në fillim të nëntorit, Ranieri mori në dorë një Inter gjithë probleme jo vetëm në kampionat, por edhe në Champions. “Nuk jam magjistari i Oz-it, e dija që do të ndeshesha me vështirësi, të cilat do t’i kaloj edhe me ndihmën e skuadrës”. Jemi në fund të nëntorit. Vështirësitë që Interi haste në kampionat dhe Champions janë zhdukur, por më e rëndësishmja është se kanë dalë në dritë filiza të rinj qe shenojne si Coutinho,Alvarez dhe Castaignos.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Coutinho, Alvarez e Castaignos, Ranieri “magjistari” i të rinjve (01.12.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ranieri: “Jam i kenaqur, e pelqyeshme performanca e Alvarez” (23.11.2011)
» Sot Galatasaray-Inter:Castaignos luan titullar se bashku me Obi & Alvarez.(24.07.2011)
» Novara - Inter , formacionet zyrtare : 3-4-3 , ne loje Castaignos , jashte Pazzo dhe Alvarez (20.09.2011)
» Luc Castaignos Shenon Serisht (01.05.2011)
» Sabatani:Kam besim tek Alvarez (24.10.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: