Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Samuel:Zemra ime eshte Zikalter (18.11.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Andi Pazzo
Anëtar
Anëtar
Andi Pazzo



Samuel:Zemra ime eshte Zikalter (18.11.2011) Empty
MesazhTitulli: Samuel:Zemra ime eshte Zikalter (18.11.2011)   Samuel:Zemra ime eshte Zikalter (18.11.2011) EmptyFri 18 Nov - 7:13

Samuel:Zemra ime eshte Zikalter (18.11.2011) Walter-samuel-inter-milan-argentine_16401_w460
“Zemra ime është e përkushtuar plotësisht në Inter. Kur unë të kthehem për të jetuar në Argjentinë, Inter do të jetë me mua në zemrën time,” keshtu eshte shprehur Walter Samuel ne Inter Channel ne kuader te emisionit prima serata. ”Me mungon Argjentina por me pelqen jeta pasi kam gruan dhe femijet ketu dhe jam i lumtur qe luaj per nje skuader qe e dua.Me pelqen jeta ne Itali. Plane pasi te largohem nga futbolli? Nuk e di per kete.Me pelqen ideja te behem trainer, ndoshta jo per ndonje skuader te pare per per ekipin e te rinjve".
Kontrata e Samuel skadon me 2012 dhe tifozet do te jene te lumtur nese ai qendron.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Samuel:Zemra ime eshte Zikalter (18.11.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Samuel Eto'o Drejt 100 Prezencave Me Fanelen Zikalter (21.05.2011)
» Samuel Eto’o tashmë është zyrtarisht sulmuesi i ri i Anzhi. (24.08.2011)
» Samuel:"Fitore per te treguar se Interi eshte ende ketu" (03.11.2011)
» Gazzetta e Konfirmon: "Livaja eshte Zikalter" (07.04.2011)
» Udinese: "Sanchez Thuajse Zikalter. Momentalisht Eshte Paksa Heret Per Te Folur" (10.05.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: