Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Claudio Ranieri:Ky ekip e ka në gjakë për të luftuar dhe për të fituar (22.09.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Claudio Ranieri:Ky ekip e ka në gjakë për të luftuar dhe për të fituar (22.09.2011) Empty
MesazhTitulli: Claudio Ranieri:Ky ekip e ka në gjakë për të luftuar dhe për të fituar (22.09.2011)   Claudio Ranieri:Ky ekip e ka në gjakë për të luftuar dhe për të fituar (22.09.2011) EmptyThu 22 Sep - 8:42

Claudio Ranieri:Ky ekip e ka në gjakë për të luftuar dhe për të fituar (22.09.2011) 145729hp2


Ranieri u konfirmua si shefin i ri në Appiano Gentile të enjten dhe i tha Inter Channel se ai ka besim të plotë tek lojtarët e tij.

"Është një moment negativ, por ky ekip e ka në gjakë për të luftuar dhe për të fituar," tha Ranieri pastaj vazhdonë."Unë besoj në këta lojtarë. Nëse keni krijuar një ndjenjë të mirë në ekip, ju do të bëni shumë mirë. Unë jam i gatshëm të angazhohet për këtë ekip në çdo mënyrë."
Cfarë ka ndikuar që Interi të ket një fillim të keq këtë sezonë?"Shumica e problemeve vijnë për arsyje të lëndimeve dhe fatit të keq," pohoi ai. "Unë jam këtu me krenari të madhe, dhe ishte i nderuar që të merrja një telefonatë nga presidenti Massimo Moratti."Unë nuk besoj në një sistem të veçantë, unë besoj në lojtarët, dhe në të paturit një marrëdhënie të mira me ta.Unë e dua punën time në maksimum, dhe vetëm mundohem që çdo gjë që bëj të jetë me profesionalizëm ."perfundojë Ish-tranjeri i Romes që arriti tek Interi për shkak të shkarkimit të Gian Piero Gasperini pas 5 ndeshjve prej te cilave 4 humbje dhe nje barazim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Claudio Ranieri:Ky ekip e ka në gjakë për të luftuar dhe për të fituar (22.09.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Claudio Pizarro i gatshëm të shkojë te Interi (06.12.2011)
» Inter-Cagliari Ja 21 te ftuarit e Claudio Ranierit (18.11.2011)
» Zanetti: "Ne Mynih Per Te Fituar" (08.03.2011)
» Zanetti: Do bejme cdo gje per te fituar (02.04.2011)
» De Fanti:"Castaignos duhet te huazohet ne nje ekip mesatar..." (28.12.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: