Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Gian Piero Gasperini:Sneijder? Ai është një nga lojtarët më të rëndësishme në botë (11.09.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Gian Piero Gasperini:Sneijder? Ai është një nga lojtarët më të rëndësishme në botë (11.09.2011) Empty
MesazhTitulli: Gian Piero Gasperini:Sneijder? Ai është një nga lojtarët më të rëndësishme në botë (11.09.2011)   Gian Piero Gasperini:Sneijder? Ai është një nga lojtarët më të rëndësishme në botë (11.09.2011) EmptySat 10 Sep - 19:18

Gian Piero Gasperini:Sneijder? Ai është një nga lojtarët më të rëndësishme në botë (11.09.2011) Fs_2011-05-29T223828Z_01_ASB530_RTRIDSP_2_SOCCER-ITALY



Trajneri i Interit, Gian Piero Gasperini ka pohuar se ai mund ta shfrytëzojë mesfushorin Wesley Sneijder si sulmues në formacionin e tij,

"Sneijder?Ai është një nga lojtarët më të rëndësishme në botë dhe unë shpresoj se ky do të jetë një sezon i shkelqyeshem për të pasi ai bën një kontribut i madh për këtë ekip", tha Gasperini per mediat italiane gjatë konferencës së tij për shtyp të shtunën.

A mendoj se Sneijder në mesfushë është humbje kohe? Jo, gjithçka që bëjmë është e dobishme dhe shërben për më teJ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gian Piero Gasperini:Sneijder? Ai është një nga lojtarët më të rëndësishme në botë (11.09.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sneijder nga Twitter:"Fitorja e fundit dhe e rendesishme per vitin 2011" (22.12.2011)
» Gasperini provon 3-4-1-2 : Sneijder pas Eto'o dhe Pazzini (13.07.2011)
» Sneijder :” Ne kete moment e rendesishme ishte te fitonim !” (19.10.2011)
» Inter, Gasperini dhe Sneijder shkembejne mendime: nis 3-4-3 ! (09.09.2011)
» Gasperini: "Shoqeria e di ate qe dua. Lavezzi? Eshte i Napolit." Mbi Polin..(29.08.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: