Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Eto’o te mbetet te Interi? 20-08-2011

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Inter_Vali
Admin
Admin
Inter_Vali



Eto’o te mbetet te Interi? 20-08-2011 Empty
MesazhTitulli: Eto’o te mbetet te Interi? 20-08-2011   Eto’o te mbetet te Interi? 20-08-2011 EmptyFri 19 Aug - 11:09

Eto’o te mbetet te Interi? 20-08-2011 Etoo-inter1



Agjenti i sulmuesit kamerunas, Samuel Eto’o është i brengosur se transferimi i ‘leopardit’ të Interit te Anzhi Makhachkala mund të dështojë.

Ishte thënë se një marrëveshje mund të arrihej gjatë të premtes, por mediat italiane raportojnë se Nerazzurët kanë refuzuar ofertën prej 30 milionë eurosh nga miliarderët rus.

“Unë nuk jam optimist për momentin. Janë disa gjëra që duhet të zgjidhen. Asgjë nuk është zgjidhur ende. Marrëveshja tani për tani nuk është as pranë zyrtarizimit. Negociatat kanë marrë fund njëherë për njëherë, por të shohim”, potencoi Peppino Tirri.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Eto’o te mbetet te Interi? 20-08-2011
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Inter , Donati mund te mbetet tek Lecce (03.06.2011)
» Kolarov: "Inter mbetet nje nga ekipet më të forta në Itali" (07.10.2011)
» Gazzetta : Maicon deshiron Real , por do te mbetet ne Inter (03.07.2011)
» Daily Star : Motta i thote jo Arsenalit , deshiron te mbetet ne Inter (11.07.2011)
» IFFHS: Inter Mbetet Ne Vendin e Pare. Zikaltrit Ndiqen Nga Barça Dhe Real (01.04.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: