Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Ferguson: “Harrojeni Sneijder. Jam i lumtur me te rinjte qe kam”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Il Bauscia
Moderator
Moderator
Il Bauscia



Ferguson: “Harrojeni Sneijder. Jam i lumtur me te rinjte qe kam” Empty
MesazhTitulli: Ferguson: “Harrojeni Sneijder. Jam i lumtur me te rinjte qe kam”   Ferguson: “Harrojeni Sneijder. Jam i lumtur me te rinjte qe kam” EmptyFri 12 Aug - 21:14

Ferguson: “Harrojeni Sneijder. Jam i lumtur me te rinjte qe kam” Wesleysneijder614184t

Alex Ferguson mbyll perfundimisht dyert per Wesley Sneijder. Tekniku skocez eshte i lumtur me mesfushoret qe ka ne dispozicion, si ato me te rinjte po ashtu dhe ato me te vjetrit. “Lereni Sneijder-tha Ferguson- jam i lumtur me lojtaret qe kam ketu. Keni folur shume keto dite, por un jam i kenaqur me kete grup lojtaresh qe kam.” Pra kemi nje konfirmim zyrtar nga Sir Alex. Kjo do te thote se Interi i ri do te rinise pikerisht nga hollandezi. Duket sikur Manchester United eshte dorezuar perfundimisht. Le te shpresojme…
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ferguson: “Harrojeni Sneijder. Jam i lumtur me te rinjte qe kam”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: