Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Flet Sneijder: " Me united dhe City asnje kontakt, e ardhmja ime... "

Shko poshtë 
AutoriMesazh
megi99
V.I.P
V.I.P
megi99



Flet Sneijder: " Me united dhe City asnje kontakt, e ardhmja ime... " Empty
MesazhTitulli: Flet Sneijder: " Me united dhe City asnje kontakt, e ardhmja ime... "   Flet Sneijder: " Me united dhe City asnje kontakt, e ardhmja ime... " EmptySun 7 Aug - 6:30

Flet Sneijder: " Me united dhe City asnje kontakt, e ardhmja ime... " 4c9ae389370487519bd143d
Eshte ne qender te merkatos se Interit, dhe i kerkuar nga dy klubet e Machesterit, pa dyshim qe eshte ai i vetmi protagonist i kesaj merkatoje. Po flasim per Wesley Sniejder, cili donte te jepte edhe ai mendimin e tij ne lidhje me gjithe keto zera te cilat e gjejne gjithmone e me shume protagonist.
"Kam lexuar nga te gjitha llojet, por mund te them me ndershmeri se nuk di me te vertete asgje. Ajo qe di eshte se, Interit i duhen para, dhe me sa duket cmimi im eshte ai me i miri per shitjen. Per sa i perket MAchester United & City, ketu do te jem i shpejte. Nuk kam folur asnje here me asnje nga keto klube, keshtu qe nuk mund te kete kuptim te flas per te ardhmen time. Javen qe vjen do te luaj me kombetaren hollandeze kunder Anglise, e me pas kam 5 dite pushime. Besoj se deri atehere cdo gje do te jete e qarte" . Me kete e mbyll Sneijder, i cili me sa duket nuk di akoma se c'fare do te behet me te, por na le te kuptojm se edhe nje largim i tij eshte i mundur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Flet Sneijder: " Me united dhe City asnje kontakt, e ardhmja ime... "
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Daily Mail: "City Dhe United Ne Aksion Per Sneijder Dhe Sanchez" (02.05.2011)
» Flet Sneijder: "Mjaft Mire. Mese i Lumtur Per Pazzinin" (01.05.2011)
» Asnje problem per Ranocchia dhe Sneijder (16.07.2011)
» Manchester United sy kah Sneijder-i
» United pergatit super oferten per Sneijder (05/07/2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: