Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Moratti:Leonardo-PSG? "Ndoshta" (17.06.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Moratti:Leonardo-PSG? "Ndoshta" (17.06.2011) Empty
MesazhTitulli: Moratti:Leonardo-PSG? "Ndoshta" (17.06.2011)   Moratti:Leonardo-PSG? "Ndoshta" (17.06.2011) EmptyThu 16 Jun - 22:11

Moratti:Leonardo-PSG? "Ndoshta" (17.06.2011) Moratti_leonardo_inter


Presidenti i Interit Massimo Moratti ka konfirmuar se trajneri Leonardo është në kërkim të nje aventure të re në të ardhmen, duke pranuar se brazilian mund të bashkohet me Paris Saint-Germain.

Leonardo ka qenë i lidhur me rolin e drejtorit sportive ne PSG pas një viti në stolin e Interit, të cilat nuk u përputhen me pritjet e bordit.

Ne pyetjen rreth mundësisë së largimit nga klubi brazilian, Moratti tha per Sky Sport 24: "Unë jam kunder dorëheqjes se Leonardo, por është e qartë se ai ka ambicie të tjera.

"Ne kemi nevojë për një trajner -. Jo një drejtor të përgjithshëm,sot kemi biseduar për shumë gjëra të tjera, jo vetëm për trajnerin.Kur ndodh diçka, ne do të flasim.."

Moratti nuk pranoi ti pergjigjej pytjes nëse Leonardo ka vendosur të bashkohet me PSG, ai tha vetem: "Ndoshta".

Inter besohet të jetë në treg për një trajner të ri tashmë, dhe është raportuar në Itali se objektivi numër një Marcelo Bielsa i cili ka hedhur poshtë ofertën dhe do të marrë përsipër Atheltic Bilbao.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Moratti:Leonardo-PSG? "Ndoshta" (17.06.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Moratti:Leonardo drejt lamtumirës,Bielsa... (15.06.2011)
» Farfan: “Interi me pelqen, ndoshta me mua…” (19.12.2011)
» "The Wall" Ndoshta Ne Fushe Ne 2 Javet e Ardhshme (11.04.2011)
» Ferguson: "Ne GjysmeFinale ndoshta do te kemi Interin" (05.04.2011)
» Benitez:Ndoshta une mund te rikthehem serish (09.09.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: