Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Mercato, Khajra: "Dua Te Qendroj Zikalter" (14.06.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Mercato, Khajra: "Dua Te Qendroj Zikalter"  (14.06.2011) Empty
MesazhTitulli: Mercato, Khajra: "Dua Te Qendroj Zikalter" (14.06.2011)   Mercato, Khajra: "Dua Te Qendroj Zikalter"  (14.06.2011) EmptyTue 14 Jun - 0:32

Mercato, Khajra: "Dua Te Qendroj Zikalter"  (14.06.2011) 10860673-e1296654481860

Houssine Kharja duket se eshte nisur per pushime pa qartesi persa i perket te ardhmes se tij. E ardhmja e Marokenit gjendet midis Interit dhe Genoas, por ai duket paksa i sigurt. Siguri qe e ka shprehur edhe per 'Tuttosport' ne diten e djeshme:
Kharja Si jetohet duke qene ne qender te merkatos ? "Nuk dua ta mendoj. Perpara se te nisesha per pushime i kam thene Agjentit tim "Bej gjithcka ti dhe me pas me informo...". Jam ne pritje te gjithckaje dhe shpresoj qe te shkoje cdo gje me se miri. Shpresoj te qendroj ne klubin Zikalter, do te isha mjaft i lumtur nese do te ndodhte dicka e tille. Por nuk jam i shqetesuar per dicka te tille. Edhe ne jeten e perditshme, jam mjaft i qete, ashtu si edhe tani... E kam thene dhe me pare, Dua te qendroj ne klubin Zikalter dhe te fitoj trofe te rendesishem me kete klub, ndoshta duke shenuar edhe me shume se c'kam arritur te shenoj deri me tani...

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mercato, Khajra: "Dua Te Qendroj Zikalter" (14.06.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Figo Betohet Per Dashuri: "Qendroj Zikalter". Mbi Merkaton... (31.05.2011)
» Mercato: Tjeter Tentative Per Sanchez (08.01.2011)
» Mercato: Zyrtare Tashme Ardhja e Kharja (29.01.2011)
» Mercato: Akord Me 2 Te Rinj Te Ardhur Nga Gjermania (08.01.2011)
» Eto'o:Interi në zemrën time,do te qendroj ne Inter! (30.05.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: