Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Mourinho: Interi, gjithmonë në zemrën time 30.5.10

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Inter_Vali
Admin
Admin
Inter_Vali



Mourinho: Interi, gjithmonë në zemrën time 30.5.10 Empty
MesazhTitulli: Mourinho: Interi, gjithmonë në zemrën time 30.5.10   Mourinho: Interi, gjithmonë në zemrën time 30.5.10 EmptySun 30 May - 9:20

Mourinho: Interi, gjithmonë në zemrën time 30.5.10 Fs_2010-05-22T205952Z_01_CLF326_RTRIDSP_2_SOCCER-CHAMPIONS
Ish-trajneri i Interit, Jose Mourinho, ka shkruar një letër lamtumirës, në shenjë falënderimi ndaj gjigantit të Serie A, Inter, për kohën e kaluar në Meazza.“Para se të nënshkruaj kontratën që do të më mbajë te Real Madridi, unë dua të falënderoj tifozët e Interit dhe të gjithë ata që më ofruan mbështetjen e tyre përgjatë kësaj aventure, kulmi i së cilës ishte triumfi në Ligën e Kampionëve”.
“Nuk po largohem nga askush, as nga tifozët e Interit, as nga punëtorët e klubit e as nga presidenti Massimo Moratti. Ju përqafoj të gjithëve. Ju gjithmonë do të jeni në zemrën time”, përfundon letra e
publikuar në La Gazzeta dello Sport.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mourinho: Interi, gjithmonë në zemrën time 30.5.10
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Eto'o:Interi në zemrën time,do te qendroj ne Inter! (30.05.2011)
» Sneijder: "Eshte Vetem INTER-i Ne Zemren Time. Dua Te Shenoj Kunder Cagliarit" (15.10.2010)
» Mourinho: Duhet të rikthehem te Interi
» Mourinho: “Veshtire, por Interi mund t’ia dale” (13.04.2011)
» Moratti: Mourinho u largua nga Italia jo nga Interi 29.05.2010

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: