Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Agjenti i Ilicic: "Jam i Sigurt. Eshte Nje Lojtar Qe Do Ti Sherbente Shume Interit" (31.05.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Agjenti i Ilicic: "Jam i Sigurt. Eshte Nje Lojtar Qe Do Ti Sherbente Shume Interit"  (31.05.2011) Empty
MesazhTitulli: Agjenti i Ilicic: "Jam i Sigurt. Eshte Nje Lojtar Qe Do Ti Sherbente Shume Interit" (31.05.2011)   Agjenti i Ilicic: "Jam i Sigurt. Eshte Nje Lojtar Qe Do Ti Sherbente Shume Interit"  (31.05.2011) EmptyMon 30 May - 23:17

Agjenti i Ilicic: "Jam i Sigurt. Eshte Nje Lojtar Qe Do Ti Sherbente Shume Interit"  (31.05.2011) Fafbd210

Pas fjaleve te mediave te ndryshme mbi nje interesim te klubit Zikalter kundrejt Josip Ilicic, eshte kontaktuar agjenti i lojtarit per te mesuar me shume, Armin Ruznic:

Ruznic, nje interesim i mundshem nga Ekipi Zikalter kundrejt lojtarit Ilicic ? "Kam arritur te lexoj dicka te tille ne lajmet e perditshme te futbollit ketu ne Itali por deri me tani nuk kam pasur asnje takim si me drejtuesit e ekipit te Palermos ashtu edhe me ato te Interit."

Cila eshte situata e kontrates aktuale te Ilicic ? "Diten e enjte mund te kete nje takim nga une me drejtuesit e klubit te Palermos per te diskutuar rreth kontrates se Ilicic. Ne qoftese do te kete ndonje gje te rendesishme qe keto drejtues duhet te ma thone, do ta mirepres..."

Cfare tipi kontrate do te firmosnit ? "Kontrata aktuale e lojtarit me klubin e Palermos skadon me 2015: besoj se duhet te zgjatet edhe nje vit tjeter kjo kontrate, ne 2016 besoj dhe pse jo kerkese kundrejt tyre per nje rritje page."

Ne aspektin taktik si e shikoni Ilicic ? "Mund te them vetem qe Ilicic esht nje lojtar qe do ti sherbente mjaft mire Interit te Leonardos..."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Agjenti i Ilicic: "Jam i Sigurt. Eshte Nje Lojtar Qe Do Ti Sherbente Shume Interit" (31.05.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agjenti i Ilicic:Eshte e hapur mundesia e kalimit tek Interit (10.10.2011)
» Parolo lavderon Motten: eshte nje lojtar shume inteligjent (31.03.2011)
» ZYRTARE: Knasmüllner është lojtar i Interit
» Totti:Loja kundër Interit është shumë e rëndësishme
» Agjenti i Tabanou: "Interit i Pelqen, Duhet Te Vendosim" (21.03.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: