Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare

Andi Pazzo XInter
Moderator
Moderator

Interi dhe Pazzini permbysin gjithcka (30.04.2011) Empty
MesazhTitulli: Interi dhe Pazzini permbysin gjithcka (30.04.2011)   Interi dhe Pazzini permbysin gjithcka (30.04.2011) EmptySat 30 Apr - 7:11

Interi dhe Pazzini permbysin gjithcka (30.04.2011) 50505b2cfa78c8343b6e5e7c7d3c7135_immagine_oleft
Eshte mbyllyr dhe sfida midis Cesena-Inter me rezultatin 1-2 ne favor te ekipit zikalter.Te paret ne avantazh kaluan lojtaret e Cesena me nje gol te Ivan Budan ne minuten '.Ne minutat shtese Interi arriti te permbyse rezultatin me nje super Pazzini i cili me dy golat e tij i dha fitoren ekipit zikalter keshtu duke e bere diferencen me Milanin ne vetem me 5 Pike te cilet kane ndeshje neser me Bologna ne San Siro.

-
» D. Canovi Mbi Te Ardhmen e Mottas: "Gjithcka Varet Nga Interi" (22.06.2011)
» Pazzini:Interi nuk derzohet deri ne fund(12.02.2011)
» Pazzini:Interi mund ta kaloj fazen e grupeve (27.09.2011)
» Pazzini te Interi, zyrtarizimi të premtën
» Ranieri: Gjithçka po shkon keq (08.12.2011)

Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-