Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Lampard: Një ditë, në MLS 28.05.2010

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Lampard: Një ditë, në MLS 28.05.2010 Empty
MesazhTitulli: Lampard: Një ditë, në MLS 28.05.2010   Lampard: Një ditë, në MLS 28.05.2010 EmptyFri 28 May - 7:01

Lampard: Një ditë, në MLS 28.05.2010 Lampardu

Mesfushori i Chelseat, Frank Lampard, ka pranuar se ai do të mund të lëkundej nga një ofertë e ndonjë klubi nga kampionati amerikan i futbollit (MLS), në sezonet e fundit të karrierës së tij.

Lampard, që është 31 vjeçar dhe ka edhe tre vite në kontratën me Blutë, ka thënë se ai do të mund të ndiqte hapat e bashkëkombësit të tij David Beckham.
“Ky është vendim i Beckhamit, apo nuk është? Kur ai shkoi, mendova mos është shumë herët, por sa më shumë që mendoja për këtë çështje, mendoja se duhet ta lëmë atë të bëjë çfarë të dojë. Unë do të doja të shkoja në MLS kur të bëhem 35 ose 36 vjeçar, por assesi nuk mund t’ia marrim të drejtën askujt të shkojë të luajë ku të dëshirojë”.
“Gjëja e parë që do të bëj pas përfundimit të karrierës është, të mos përfshihem në futboll, as si menaxher e as si agjent ose në media. Nuk jam i interesuar. Dua të merrem me mbështetjen e familjes, në krijimin e një karriere domethënëse, sepse kam një biznes. Nuk dua të kaloj pjesën e mbetur të jetës duke kujtuar të kaluarën”, deklaroi Lampard për The Sabotage Times.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lampard: Një ditë, në MLS 28.05.2010
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lampard: Do të jap gola nga të gjitha anët 04.06.2010
» Pazzini: "Nje Dite Per Tu Enderruar" (30.01.2011)
» 10 Dite pushim per Militon(10.02.2011)
» Lampard krenar që do ta bartë shiritin e kapitenit
» Dite Vendimtare per Alexis Sanchez... (14.06.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: