Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Milan-Inter në “orën e së vërtetës” (02.04.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Milan-Inter në “orën e së vërtetës” (02.04.2011) Empty
MesazhTitulli: Milan-Inter në “orën e së vërtetës” (02.04.2011)   Milan-Inter në “orën e së vërtetës” (02.04.2011) EmptySat 2 Apr - 4:21

Milan-Inter në “orën e së vërtetës” (02.04.2011) Inter-15


Milan e Interi do të përballen sot midis tyre, në një ndeshje që ka potencialin të jetë vendimtare në fatet e këtij sezoni të Serisë A.

Kuqezinjtë do të shohin veten për herë të parë pas më shumë se 20 javësh në rolin e ndjekëses nëse humbin, por një fitore do t’i jepte atyre mundësinë për t’u shkëputur edhe një herë më shumë në një distancë sigurie.

Ndeshja është ndezur përpara nga polemikat e ndërsjellta, ndërsa pritet që tifozët e Milanit t’i rezervojnë një pritje me vërshëllima dhe kontenstime trajnerit të Interit, Leonardos, i cili kaloi në anën tjetër të qytetit pas 11 vitesh kuqezi si lojtar, drejtues dhe trajner.

Mungesa më e madhe për Milanin do të jetë ajo e Ibrahimovic-it, i pezulluar, ndërsa Interi paraqitet me probleme në mbrojtje, ku dyshja titullare Lucio-Samuel është e padisponueshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Milan-Inter në “orën e së vërtetës” (02.04.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Milan dhe Inter në luftë për Drogba? (13.06.2011)
» Lista e lojtarve ne ndeshjen Milan vs Inter 01-04-2011
» Inter - Milan, Jo ne Pekin: Supperkupa ne San Siro ? (04.06.2011)
» Sky: Derbi Inter-Milan per Stephan El Shaarawy (08.06.2011)
» Moustalgji Milan-Inter: “Ndeshje super, por une nuk do e shoh” (02.04.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: