Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Berlusconi: Nuk do ta shes Milanin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Berlusconi: Nuk do ta shes Milanin Empty
MesazhTitulli: Berlusconi: Nuk do ta shes Milanin   Berlusconi: Nuk do ta shes Milanin EmptyFri 28 May - 3:32

Berlusconi: Nuk do ta shes Milanin Berlusconit


Pronari i Milanit, Silvio Berlusconi, edhe një herë ka mohuar në mënyrë kategorike se synon ta shesë klubin italian.
Kryeministri italian thotë se ai është i lodhur duke lexuar shkrime nëpër gazeta për shitjen e Milanit.
“Nëse do ta shes Milanin? Nuk e kuptoj këtë pyetje, unë e kam shkruar historinë e këtij klubi. Unë e kam udhëhequr Milanin deri te fitimi i më shumë trofeve se Real Madridi. Milani është një ekip i cili ka fituar më së shumti trofe në historinë e futbollit dhe unë jam presidenti më i suksesshëm”, ka thënë Berlusconi për shoun ‘Mattino Cinque’ në Canale 5.
“Santiago Bernabeu është në vendin e dytë për mua dhe në nder të tij ia kanë dhënë emrin stadiumit. Ai ka fituar dyfish më pak trofe se unë”, ka shtuar kryeministri italian..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Berlusconi: Nuk do ta shes Milanin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Macua: Kurrë nuk do ta shes Llorenten te Reali
» Bronzeti:Inter deshiron te shes Militon (09.12.2011)
» Berlusconi: Nuk ka shpenzime në merkato
» Berlusconi: Milani do ta fitojë Scudetton
» Berlusconi kërkon shitjen e lojtarëve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: