Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare

PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

Pazzini: "Nje Shenje e Rendesishme. Mos Te Dorezohemi..." (06.03.2011)

Fc.Inter Albanian

Pazzini: "Nje Shenje e Rendesishme. Mos Te Dorezohemi..."  (06.03.2011) Empty
MesazhTitulli: Pazzini: "Nje Shenje e Rendesishme. Mos Te Dorezohemi..." (06.03.2011)   Pazzini: "Nje Shenje e Rendesishme. Mos Te Dorezohemi..."  (06.03.2011) EmptySun 6 Mar - 5:23

Pazzini: "Nje Shenje e Rendesishme. Mos Te Dorezohemi..."  (06.03.2011) 35968a10

Giampaolo Pazzini, autori i golit te barazimit ne ndeshjen e sotme kunder Genoas ka folur per mediat ne mbarim te kesaj ndeshjeje: "Ishte mese e rendesishme te fitonim ne kete ndeshje, e kemi nisur ate paksa keq dhe jemi ndershkuar ne pjesen e pare. Ne dhomat e zhveshjes kemi biseduar te gjithe se bashku dhe kemi thene se duhej fituar kjo ndeshje. Leo na tha se nuk kishim zbritur ende ne fushen e lojes, dhe keshtu me fillim e pjeses se dyte te takimit ne 15minutshin e pare kemi arritur ta mbyllim ate duke shenuar 3 gola. Jam mese i lumtur per skuadren me shume se per golin e shenuar nga ana ime, kjo eshte nje shenje e rendesishme qe do te luftojme deri ne fund per kampionatin. Te gjith e shikojne qe nuk dorezohemi thjeshte, dhe e dine mjaft mire qe nuk do te dorezohemi deri ne fund...

-
» Ceravolo, "Pazzini do të jetë shumë i rëndësishme për Interin"(09.02.2011)
» Zanetti: "Sot Kemi Arritur Te Japim Nje Shenje Te Rendesishme" (28.11.2010)
» Sneijder: "Falenderojme Tifozet. Nuk Do Te Dorezohemi..." (14.04.2011)
» Sneijder nga Twitter:"Fitorja e fundit dhe e rendesishme per vitin 2011" (22.12.2011)
» Leo:Finalja e rendesishme per te gjithe (28.05.2011)

Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-