Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare

Co-Admin
Co-Admin
eN

Interi i kthehet fitorve (16.02.2011) Empty
MesazhTitulli: Interi i kthehet fitorve (16.02.2011)   Interi i kthehet fitorve (16.02.2011) EmptyWed 16 Feb - 8:35

Interi i kthehet fitorve (16.02.2011) Fiorentinainter

Interi ka shënuar fitore prej 2-1 si mysafir i Fiorentinas në ndeshjen e mbetur nga java e 17-të e Kampionatit italian.
Serin e golave e hapi M. Camporese nje autogol ne minuten e 6' por Fiorentina u kthye ne loje me golin M. Pasqual ne minuten e 33'.Ne pjesen e dyte Interi luajti me mir dhe e kerkoje golin ku ne minuten e 62' G. Pazzini shenoje pas nje aksioni te mrekullueshem nga Samuel Eto'o.Me kete fitore Interi kthehet ne poziten e trete

-
» Vila-Boas:Mendojë se Interi do ti kthehet fitorve (14.09.2011)
» Interi kthehet kah Hiddink 27.5.10
» Kthehet Te Vrapoje Walter Samuel (19.02.2011)
» Maikon Kthehet kunder Novaras ose Bolognas (11.09.2011)
» Kthehet Motta. Balotazh Cambiasso-Stankovic (19.04.2011)

Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-