Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Fabio Caressa:Mundësia e Eto'o ishte me të vërtetë sensacionale...(14.02.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Fabio Caressa:Mundësia e Eto'o ishte me të vërtetë sensacionale...(14.02.2011) Empty
MesazhTitulli: Fabio Caressa:Mundësia e Eto'o ishte me të vërtetë sensacionale...(14.02.2011)   Fabio Caressa:Mundësia e Eto'o ishte me të vërtetë sensacionale...(14.02.2011) EmptyMon 14 Feb - 3:40

Fabio Caressa:Mundësia e Eto'o ishte me të vërtetë sensacionale...(14.02.2011) Juventusfcvfcinternazio



Fabio Caressa,komentatori i Sky Sports ka dhen mendimin e ti per ndeshjen Juventus-Inter, të fituara nga Juventusi: "Kam pritur shumë më tepër emocione, ritmi nuk ishte aq i lartë Juve luajti më mirë në 45 minutat e para. Interi u përpoq për të barazuar në pjesën e dytë dhe mundësia për Eto'o ishte me të vërtetë sensacional...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fabio Caressa:Mundësia e Eto'o ishte me të vërtetë sensacionale...(14.02.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fabio Caressa:AC Milan vlen shume pak pa Ibren, Interi i gatshem te perfitoje (20.03.2011)
» Fabio Pecchia:Interi do te fitoj kunder Lecce (20.03.2011)
» Agjenti i Ilicic:Eshte e hapur mundesia e kalimit tek Interit (10.10.2011)
» Problemi i vërtetë i Allegrit do të jete Sneijder (02.04.2011)
» “Inter, Nevoje Per Rikuperimin e Stankovic Te Vertete" (09.03.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: