Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Ronaldo tani vetem nje legjend (14.02.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Ronaldo tani vetem nje legjend (14.02.2011) Empty
MesazhTitulli: Ronaldo tani vetem nje legjend (14.02.2011)   Ronaldo tani vetem nje legjend (14.02.2011) EmptyMon 14 Feb - 1:56

Ronaldo tani vetem nje legjend (14.02.2011) Ronaldoz


“Fenomeni” 34-vjeçar gjatë ditës pritet të mbajë një konferencë për shtyp për të bërë zyrtare vendimin e tij, ndërsa këtë e ka pohuar për një gazetë braziliane.

“Nuk mund të duroj më shumë. Dua të vazhdoj, por nuk mund të luaj. Mendoj në një aksion të caktuar, por nuk mund ta bëj ashtu siç dua. Është koha të pensionohem. Trupi më dhemb. Zemra dhe koka më thonë të vazhdoj, por trupi nuk mundet më”, ka thënë Ronaldo “origjinali”.

Sulmuesi brazilian gjatë karrierës së tij ka mbajtur edhe fanellën e gjigantëve evropian si Barcelona, Inter, Real Madrid dhe Milan. Ai ka fituar tre herë shpërblimin e FIFA si Futbollisti më i Mirë i Vitit dhe ka shënuar numër rekord të golave,
15, në finalet e Kupave të Botës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ronaldo tani vetem nje legjend (14.02.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Forlan eshte akordi mungojne vetem letrat. Kucka tani? 1.5 milion (26.08.2011)
» Derbyn per Ganson mund ta vendosi Ronaldo 10/04/2011
» Maicon: “Kampionati yne fillon tani” (24.10.2011)
» Zanetti:Tani te shohim shortin (08.12.2011)
» Alvarez: “Jam i kenaqur, tani dua te permirsohem” (23.11.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: