Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Moggi është shprehur që Interi është tepër i fortë për Juven

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Emirmimi
Anëtar
Anëtar
Emirmimi



Moggi është shprehur që Interi është tepër i fortë për Juven Empty
MesazhTitulli: Moggi është shprehur që Interi është tepër i fortë për Juven   Moggi është shprehur që Interi është tepër i fortë për Juven EmptySat 12 Feb - 5:33

Moggi është shprehur që Interi është tepër i fortë për Juven F.0212135627593_m

Luciano Moggi është shprehur për superderbin e të dielës mes Juventusit dhe Interit, duke shkruar në kolumnën e tij në Tuttomercatoweb. Përkundër faktit se e ka në zemër Juventusin, njeriu mëkontrovers në futbollin italian e sheh Interin tepër të fortë për
Bianconerët.“Zemra ime rreh për Juventusin, por gjykimi im taktik e favorizon Interin. Nerazzurët janë ekip më i kompletuar dhe më i fortë, ata kanë lojtarë të hatashëm”.“Rikthimi i Wesley Sneijder ka rivendosur ritmin e lojës së Interit. Ata kanë lojë më të rrjedhshme dhe pos rezultateve ata shfaqin futboll spektakolar”.“Titulli? Interi ka gjasa të mëdha për ta tejkaluar Milanin në fund
të sezonit, por ende ndjej se Rossonerët janë favoritë”, shkroi Moggi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Moggi është shprehur që Interi është tepër i fortë për Juven
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Moggi : Gasperini është trainer i madh
» Eto'o:"Moratti eshte zoti ne toke, Interi eshte klubi me i mire ne Itali.Mourinho Special."(25.08.2011)
» Moggi: Udinese ka ndezur një luftë për Alexis Sanchez, Interi... (14.06.2011)
» Mazzone: Interi i forte dhe i bashkuar, Milani plot me probleme (01.04.2011)
» De Luca: "Sanchez Mjaft i Forte, Interi Do Te Provoje Serisht" (21.02.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: