Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Motta:Une kam lindur ne Brazil por jam krenare qe luaj per Italin(08.02.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Motta:Une kam lindur ne Brazil por jam krenare qe luaj per Italin(08.02.2011) Empty
MesazhTitulli: Motta:Une kam lindur ne Brazil por jam krenare qe luaj per Italin(08.02.2011)   Motta:Une kam lindur ne Brazil por jam krenare qe luaj per Italin(08.02.2011) EmptyTue 8 Feb - 3:40

Motta:Une kam lindur ne Brazil por jam krenare qe luaj per Italin(08.02.2011) 123563



Thiago Motta "ndihet italiane" ai po pergatitet të bëjë debutimin e tij për Italinr kundër Gjermanisë të mërkurën.

Cesare Prandelli konfirmoi se mesfushori Italo-Brazilian i Inter do të fillojë nesër si startues ne miqësoren qe do te luhet ne Dortmund.

"Veshja e faneles e Italisë më jep një emocion krejtësisht të ndryshem në krahasim me të gjitha të tjerat qe kam provuar në futboll," tha ai per shtypin në Coverciano.

"Kjo do të jetë një ditë e madhe për mua dhe unë ndihem i privilegjuar.

"Unë kam lindur në Brazil, por ndjehem italian. Jam mese i lumtur që jam këtu."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Motta:Une kam lindur ne Brazil por jam krenare qe luaj per Italin(08.02.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sneijder: “Sonte do luaj dhe do ta bej krenare per mua Yolanthen!” (14.09.2011)
» Sneijder Jr: “Forca Wes, na bej krenare!” (14.09.2011)
» Ne Brazil : "Inter, ja oferta per Paulino" (19.12.2011)
» Marco Branca Ne Brazil Per Saimon. (13.11.2011)
» Ku do të luaj Kaka ne sezonin e ardhshëm? (03.03.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: