Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Pazzini: "Inter Duhet Te Jete Nje PikeNisje Per Mua... (29.01.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eN
Co-Admin
Co-Admin
eN



Pazzini: "Inter Duhet Te Jete Nje PikeNisje Per Mua... (29.01.2011) Empty
MesazhTitulli: Pazzini: "Inter Duhet Te Jete Nje PikeNisje Per Mua... (29.01.2011)   Pazzini: "Inter Duhet Te Jete Nje PikeNisje Per Mua... (29.01.2011) EmptySat 29 Jan - 2:18

Pazzini: "Inter Duhet Te Jete Nje PikeNisje Per Mua... (29.01.2011) Pazzini

”Ardhja në një klub si Inter duhet patjetër të jetë një pikë e mbërritjes, por në të njëjtën kohë një pikë fillimi, sepse unë nuk kanë fituar asgjë dhe unë dua të tregoj atë që unë mund të bëj”keshtu e ka filluar konferencen per shyp blerja e re e Interit Giampaolo Pazzini ne prezantimin e tij per media.

Materazzi te ka cilesuar si nje luftetar : "Me te vertete me jep kenaqesi kjo gje, 60%-70% e personave qe kam takuar deri me tani ne ambientin Zikalter me kane thene "ti ke qene gjithje nje person i pakendshem" ky mendim mund te them se ka ardhur si pasoje e ndeshjeve te veshtira, trazirave, zenkave, eshte nje mendim qe kupton deshiren per te fituar ndaj dhe fjalet e Marcos me kane pelqyer.

Zgjedhja e numrit 7 ? "Kam mar nje telefonat nga Figo i cili me ka keshilluar te zgjedh kete numer. Propozimi nga Inter per mua ne fillim ka qene i papritur ishte e veshtir te besoja kete ne fillim.

Fjalet e bere nga presidenti Garrone? "I kam degjuar ato qfar ka thene presidenti,dhe nuk mund te them me shum,Sampdoria me ka dhene shum dhe une i kam dhene shum Sampdorias.

Tani Derbi Me Cassanon: "Asnje nuk e kishte menduar pak muaj me pare kur te dy se bashku luanim per Sampdorian, mund te them se Antonio dicka e ka fituar deri me tani ndersa une jo, dua ta provoj...

Cili ka bere zgjedhjen me te mire? ""Me te vertete jam mese i lumtur, Inter ka fituar gjithcka, nje skuader e vertete kampionesh"

Si Ndjeheni Fizikisht ?: "Kam pasur nje problem dhe mund te them se kam punuar shume per ta kaluar ate.

Konkurenca me Eto’on dhe Militon? "Asgje negative,nje skuader si Inter ka shum kampion. Zgjodha Interin pasi ishte klubi qe shfaqi besim tek une.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pazzini: "Inter Duhet Te Jete Nje PikeNisje Per Mua... (29.01.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ceravolo, "Pazzini do të jetë shumë i rëndësishme për Interin"(09.02.2011)
» Tavelli:"Sonte Pazzini do të jetë vendimtar kunder Fiorentines"(16.02.2011)
» Materazzi:Inter duhet te fitoj (27.09.2011)
» Sheva:Ne Inter? Asnjehere ne jete(24.03.2011)
» AS : Inter do te jete destinacioni final i Sanchez ? (12.06.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: