Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Valdano: Mund të tërhiqem nëse Mourinho dëshiron

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Valdano: Mund të tërhiqem nëse Mourinho dëshiron  Empty
MesazhTitulli: Valdano: Mund të tërhiqem nëse Mourinho dëshiron    Valdano: Mund të tërhiqem nëse Mourinho dëshiron  EmptyThu 27 Jan - 6:27

Valdano: Mund të tërhiqem nëse Mourinho dëshiron  2a60d74cf18f6f9bf091534c2017_grande


Menaxheri gjeneral i Real Madridit, Jorge Valdano, thotë se ai është i gatshëm të ulet në karriget e pasme dhe të mos përzihet në punët e trajnerit Jose Mourinho.

“Nëse duhet të tërhiqem që Mourinho të ndjehet më komfort, le të jetë ashtu. Nga përgjegjësitë e mia, është e rëndësishme të mos krijoj më shumë tension këtu. Trajneri ndjehet më komfort në lidhjen e tij me presidentin, andaj ne duhet të kërkojmë kushte pune të cilat janë më komforte”.
“Armiqtë janë armiq dhe këtu duhet të fokusohen përpjekjet tona”, ka thënë Valdano.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Valdano: Mund të tërhiqem nëse Mourinho dëshiron
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Valdano: Mourinho te Reali, të martën 28.05.2010
» "Nese Iken Maicon, Mund Te Vije Criscito" (22.05.2011)
» Man Utd dëshiron ta rikthej Forlan
» Thiago Motta:Nese luajm te njejten loje si kunder Lille edhe ne Serie A gjërat mund te ndryshojn (19.10.2011)
» Totti: Kam menduar të tërhiqem

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: