Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Alves afër transferimit tek Manchester City (27.01.2011)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Alves afër transferimit tek Manchester City  (27.01.2011) Empty
MesazhTitulli: Alves afër transferimit tek Manchester City (27.01.2011)   Alves afër transferimit tek Manchester City  (27.01.2011) EmptyThu 27 Jan - 3:06

Alves afër transferimit tek Manchester City  (27.01.2011) Alves_10

Kryetari i nderit i Barcelonës, Johan Cruyff, beson se futbollisti brazilian Dani Alves (27) do të ndjekë gjurmët e Yaya Toure dhe do të vazhdojë karrierën në Manchester City.


“Barça është ekip sensacional edhe pa Alvesin. A është më mirë ta kemi në radhët tona? Gjithsesi. Por, City ka shprehur interesimin dhe ndoshta është më mirë ta shesim sesa të presim që kontrata t’i skadojë vitin e ardhshëm dhe pastaj të shkojë falas”, transmeton fjalët e Cruyffit gazeta britanike “The Sun”.
Yaya Toure kaloi nga Barcelona në City në korrik të vitit të kaluar me dëmshpërblim prej 24 milionë sterlina, dhe mendohet se dëmshpërblimi për Alvesin do të jetë më i madh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Alves afër transferimit tek Manchester City (27.01.2011)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dede afër transferimit në Milan
» Sot Dita e Transferimit Te Kharja... (29.01.2011)
» CdS:Ne qofte se Milito largohet i hap rrugen transferimit te Lucas (14.11.2011)
» Hysi - Inter, afër realizimit (21.08.2011)
» Shume afer rikthimi i Ranocchia (24.10.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: