Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Demtimi i Sneijder: "Pushim Rreth Nje Muaj" (16.12.2010)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Demtimi i Sneijder: "Pushim Rreth Nje Muaj"  (16.12.2010) Empty
MesazhTitulli: Demtimi i Sneijder: "Pushim Rreth Nje Muaj" (16.12.2010)   Demtimi i Sneijder: "Pushim Rreth Nje Muaj"  (16.12.2010) EmptyThu 16 Dec - 7:58

Demtimi i Sneijder: "Pushim Rreth Nje Muaj"  (16.12.2010) 13897510

Dukej si nje sakrifikim per ndeshjen finale zevendesimi i Hollandezit Sneijder ne ndeshjen e djeshme por mesa duket nuk ka qene dicka e tille. Inter ne finalen e Boterorit te Klubeve do ti duhet te beje pa numrin 10 pas nje demtimi qe ai ka pesuar. Duket nje terheqje muskulare e grades se dyte ne kemben e majte per Sneijder, demtim qe duket se do ta leje jasht fushave te lojes Hollandezin per rreth nje muaj. ]
"Dua te falenderoj te gjith shoket e ekipit dhe tifozet Zikalter qe po me qendrojne mjaft afer ne kete moment te veshtire per mua. Ne ndeshjen e djeshme kemi luajtur nje ndeshje te madhe, eshte mjaft e rendesishme per ne, per shoqerine zikalter dhe per Tifozet qe te fitojme kete Trofe. Un jam gjithnje me shoket e ekipit. Nese arrijne te fitojne ato, fitoj edhe une..."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Demtimi i Sneijder: "Pushim Rreth Nje Muaj" (16.12.2010)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Edhe Coutinho Jasht Fushave Per Rreth 2 Muaj, Shkak Nje Demtim Muskular i Pesuar (20.11.2010)
» Sneijder: Demtimi Ne Kavilje, Ishte Vetem Nje Goditje e Lehte (28.11.2010)
» Stankovic Jashte Fushave Per Rreth Nje Muaj (27.01.2011)
» Zanetti: Duam Trofeun e Pare. Demtimi Im... (21.08.2010)
» Stankovic Thuajse Nje Muaj Jashte Fushave Te Lojes... (22.10.2010)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: