Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Milito: "Jam Ndjere Mire Fizikisht" (16.12.2010)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Milito: "Jam Ndjere Mire Fizikisht"  (16.12.2010) Empty
MesazhTitulli: Milito: "Jam Ndjere Mire Fizikisht" (16.12.2010)   Milito: "Jam Ndjere Mire Fizikisht"  (16.12.2010) EmptyThu 16 Dec - 7:38

Milito: "Jam Ndjere Mire Fizikisht"  (16.12.2010) Cdc08b10

Nje Asist dhe nje Gol i Shenuar ne rikthimin ne fushat e lojes te Princit Zikalter Diego Milito. "Jam mjaft i lumtur per fitoren e arritur ne ndeshjen e djeshme kunder Seongnam, fitore qe na ka cuar drejt e ne finale te ketij kompeticioni. Mbi te gjitha jam i lumtur per rikthimin tim ne fushat e lojes, jam ndjere mjaft mire Fizikisht, me mungon ende dicka ne pergatitjen time. Si skuader kemi akoma per te rikuperuar per te arritur aty ku te gjithe synojme, dhe jemi mese te vetedijshem per kete gje. Me ne fund mund te them se kemi arritur te luajme te gjithe se bashku ne fushen e lojes pas rikthimit te disa prej lojtareve te demtuar, se shpejti do te shikohet Interi i vertete...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Milito: "Jam Ndjere Mire Fizikisht" (16.12.2010)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rekord i Ri Per Inter Me Cmimet e Lojtareve Me Te Mire Te Uefa Champions League 2009-2010 (27.08.2010)
» Moratti:"E pamundura" eshte magjepese.Milito me duket mire,Nagatomo....(11/04/2011)
» Milito lëndohet lehtë 04.06.2010
» Milito nuk largohet nga Interi 29.05.2010
» Branca:Milito nuk largohet 15.06.2010

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: