Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare

PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

Cambiasso: "Demostrimi i Nje Force Te Vertete..." (28.11.2010)

Fc.Inter Albanian

Cambiasso: "Demostrimi i Nje Force Te Vertete..."  (28.11.2010) Empty
MesazhTitulli: Cambiasso: "Demostrimi i Nje Force Te Vertete..." (28.11.2010)   Cambiasso: "Demostrimi i Nje Force Te Vertete..."  (28.11.2010) EmptySun 28 Nov - 3:40

Cambiasso: "Demostrimi i Nje Force Te Vertete..."  (28.11.2010) Ad9dcb10

Sot kemi patur nje reagim te mire te ekipit, nuk eshte e thjeshte ta nisesh ndeshjen me nje gol te pesuar por mund te them se kemi arritur te tregojme nje force te madhe te ekipit duke e permbysur rezultatin qe ne pjesen e pare te takimit. Kemi nje grup te forte lojtaret dhe e dime qe te gjithe mjaft mire se cfare mund te japi secili ne fushen e lojes duke pare edhe fitoret e arritura ne sezonin e kaluar kur jemi shpallur kampion. Jemi te gjith te lumtur edhe pse demtimet e shumta na sjellin paksa merzitje te gjitheve. Mund te them se kemi arritur te zhvillojme nje ndeshje te mire dhe fitorja ka qene mese e merituar. Gjate ketyre diteve kemi arritur te rikuperojme lojtare te rendesishem per ekipin, sot eshte rikthyer Thiago Motta dhe mund te them se me minutat e luajtura nga ana e tij ka zhvilluar nje ndeshje mjaft te mire, duke shenuar edhe nje gol. Tani na duhet te shikojme per ndeshjet e rradhes, na pret nje ndeshje e veshtire kunder Lazios dhe me pas per ne Abu Dhabi ne boterorin e klubeve...

-
» Cambiasso: "Cfare Krenarie, Jam Me Te Vertete i Lumtur" (19.12.2010)
» Lucio: "Fitorja Ne Boterorin e Klubeve Do Te Na Jape Force Per Te Rikuperuar" (12.12.2010)
» Cambiasso: "Fitore Qe Na Jep Qetesi..." (25.11.2010)
» Me Ne Fund! Zanetti Dhe Cambiasso Ne Kombetare (20.08.2010)
» Cambiasso: "Kemi Besim Ne Vetvete" (03.10.2010)

Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-