Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Motta i Lumtur: "Sa Bukur Te Kthehesh" (28.11.2010)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Motta i Lumtur: "Sa Bukur Te Kthehesh"  (28.11.2010) Empty
MesazhTitulli: Motta i Lumtur: "Sa Bukur Te Kthehesh" (28.11.2010)   Motta i Lumtur: "Sa Bukur Te Kthehesh"  (28.11.2010) EmptySun 28 Nov - 2:42

Motta i Lumtur: "Sa Bukur Te Kthehesh"  (28.11.2010) 57381c11

Thiago Motta lojtari me i ri Zikalter i rikthyer me grupin pas demtimit, lojtar qe sot me futjen e tij ne fushen e lojes ka ndikuar mjat ne lojen e ekipit duke shenuar edhe nje gol ka folur per mediat pas ndeshjes: "Futbolli eshte keshtu, jam rikthyer ne fushen e lojes pas shume kohesh dhe kam shenuar... Jam mese i lumtur per fitoren dhe per rikthimin tim ne loje me shoket e ekipit mbi te gjitha. Ishte e rendesishme per ne te fitonim sot pas barazimeve te djeshme te Milanit dhe Juves, mjaft mire keshtu. Deri tani mund te them se nuk eshte pare ende Interi i vertete por se shpejti kur te kthehen te gjith lojtaret e demtuar jam i sigurt qe do te jemi shume here me te forte dhe do te luftojme deri ne fund per te qene aty ku e meritojme..."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Motta i Lumtur: "Sa Bukur Te Kthehesh" (28.11.2010)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Forlan: "Sa Bukur Te Kthehesh Te Luftosh Per Interin..." (14.12.2011)
» Zanetti: "I Lumtur Per Militon. Meritonim Te Fitonim" (10.11.2010)
» Benitez: "Cfare Loje e Bukur. Militto Perfekt" (22.09.2010)
» Benitez: "Ndeshje e Bukur Por Jo Me e Mire Se Ajo Kunder Barit..." (29.09.2010)
» Princi Qe Don Te Beje Te Lumtur Popullin e Tij... (06.11.2010)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: