Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Cordoba: "Tifoza Keni Besim Ne Forcen e Ktij Ekipi" (15.11.2010)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Cordoba: "Tifoza Keni Besim Ne Forcen e Ktij Ekipi"  (15.11.2010) Empty
MesazhTitulli: Cordoba: "Tifoza Keni Besim Ne Forcen e Ktij Ekipi" (15.11.2010)   Cordoba: "Tifoza Keni Besim Ne Forcen e Ktij Ekipi"  (15.11.2010) EmptyMon 15 Nov - 9:23

Cordoba: "Tifoza Keni Besim Ne Forcen e Ktij Ekipi"  (15.11.2010) 13744510

Mund te them qe eshte nje moment i veshtire per ne duke pare edhe demtimet qe po na kushtezojne ne cdo ndeshje por jam i bindur se do te mund ta zgjidhim mjaft mire dhe do te mund te kthehemi akoma dhe me te forte se me pare. Kemi mjaft lojtare profesioniste ne skuader qe dine mjaft mire te bejne diferencen ne fushen e lojes sic eshte pare edhe ne sezonin e kaluar. Mund te them se jemi te vetedijshem per momentin e veshtire qe po kalojme ne kete periudhe por gjithashtu jemi edhe te vetedijshem per forcen e ekipit. Duhet te kerkojme te permirsojme ne lojen tone, dhe jam i sigurt qe do tja dalim. I bej thirrje tifozeve te kene besim ne forcat tona dhe te na mbeshtesin ashtu si edhe vjet kur ishim fitues te gjithckaje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cordoba: "Tifoza Keni Besim Ne Forcen e Ktij Ekipi" (15.11.2010)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Eto'o: "Tifoza, me keni bere te ndihem njeri nga ju. Faleminderit Matrix interist i cmendur."(25.08.2011)
» Coutinho: "Sa Keq Humbja e Perqendrimit Ne Fundin e Ktij Takimi..." (20.10.2010)
» Cordoba: "Me Vjen Keq Per Te Demtuarit, Le Te Shtrengojme Dhembet..." (07.11.2010)
» Cambiasso: "Kemi Besim Ne Vetvete" (03.10.2010)
» Interi ekipi i nente me i pasur,Real Madridi vazhdon të jetë ekipi më i pasur(10.02.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: