Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Inzaghi: Shpresoj se do t’ia nisim të fitojmë si Interi 23.05.2010

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Inzaghi: Shpresoj se do t’ia nisim të fitojmë si Interi 23.05.2010 Empty
MesazhTitulli: Inzaghi: Shpresoj se do t’ia nisim të fitojmë si Interi 23.05.2010   Inzaghi: Shpresoj se do t’ia nisim të fitojmë si Interi 23.05.2010 EmptySun 23 May - 7:44

Inzaghi: Shpresoj se do t’ia nisim të fitojmë si Interi 23.05.2010 Pippoby




Pippo Inzaghi duket të jetë ende i pakënaqur me të arriturat me Milanin, duke thënë se ai ka ambicie të mëdha për fazën e fundit të karrierës.

“Qëllimi im kryesor është që të mbes në formë. Të mposht rekordet e golave është me rëndësi për mua pas gjithë kësaj që kam arritur, ndërsa tani jam i kënaqur me zgjatjen e kontratës”.
“Allegri? Le të presim dhe të shohim çfarë do të ndodhë. Gjithnjë kam thënë se të luajmë ndaj skuadrës së Allegrit ishte e vështirë, sepse ai është një strateg shumë i organizuar. Lojtarët e tij gjithmonë e dinë çfarë roli kanë në fushë”.
“Interi me plot meritë e meritoi kurorën evropiane, por shpresoj që ne të rikthehemi në maje dhe të kënaqemi me sukseset shumë shpejt”, u shpreh Inzaghi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Inzaghi: Shpresoj se do t’ia nisim të fitojmë si Interi 23.05.2010
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: