Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Allegri: Merituam fitoren

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Allegri: Merituam fitoren  Empty
MesazhTitulli: Allegri: Merituam fitoren    Allegri: Merituam fitoren  EmptyMon 25 Oct - 15:45

Allegri: Merituam fitoren  Allegri_Milan3-300x288

Massimiliano Allegri pasi pa ekipin e tij ta mposhtë Napolin në transfertë me rezultat 2-1, u shpreh se fitorja ishte e merituar dhe loja ishte e kënaqshme.
“Ne patëm posedim të mirë dhe kontrollim të mirë të lojës deri në epërsinë prej 2-0, kur ata më pas filluan të kenë raste për shkak të mos përqëndrimit tonë. Ne patëm shumë raste, por nuk i shfrytëzuam. Milani sonte luajti bukur dhe mirë taktikisht”.“Në krahasim me ndeshjen ndaj Real Madridit, ne luajtëm shumë më mirë dhe më pëlqen ky ekip. Tani kemi 17 pikë dhe është fitorja e katërt radhazi në Serie A. Në Madrid ne luajtëm keq, por tani u rikthyem. Nuk ishte e lehtë të luajmë mirë këtu. Milani e meritoi këtë fitore”, deklaroi pas ndeshjes Allegri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Allegri: Merituam fitoren
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mourinho: Merituam barazimin
» Gol i Torres Ne Fitoren e Chelseat (24.04.2011)
» Moratti: "neser, te gjejme fitoren" (13.09.2011)
» Del Piero i kënaqur me fitoren ndaj Lyonit
» Allegri: Interi më i mirë se të gjithë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: