Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Coutinho: "Goli i Munguar? Mendoj Vetem Te Jap Maximumin Tim Ne Fushen e Lojes (25.10.2010)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Coutinho: "Goli i Munguar? Mendoj Vetem Te Jap Maximumin Tim Ne Fushen e Lojes  (25.10.2010) Empty
MesazhTitulli: Coutinho: "Goli i Munguar? Mendoj Vetem Te Jap Maximumin Tim Ne Fushen e Lojes (25.10.2010)   Coutinho: "Goli i Munguar? Mendoj Vetem Te Jap Maximumin Tim Ne Fushen e Lojes  (25.10.2010) EmptyMon 25 Oct - 5:14

Coutinho: "Goli i Munguar? Mendoj Vetem Te Jap Maximumin Tim Ne Fushen e Lojes  (25.10.2010) Dc709911

Nje assist i dhene nga i riu Coutinho per Eto'o qe na ka sjelle barazimin ne ndeshjen e djeshme kunder Sampdorias. Nje ndeshje paksa e veshtire, perballe nje ekipi qe shpesh here na ka vene ne veshtiresi ne sezonet e fundit. Nje ndeshje e mire e zhvilluar nga Braziliani Coutinho, i zgjedhur nje nga me te miret ne fushen e lojes pas ksaj ndeshje. "Nje ndeshje mjaft e veshtire, sa keq qe nuk kemi arritur te fitojme. Pesova dy goditje ne kete ndeshje, tashme thuajse jam ambientuar edhe me kte ne futbollin italian. Jam duke u ambientuar avash avash me futbollin Italian dhe faktikisht nuk mendoj fare per golin qe ende nuk kam arritur te shenoj, mendoj vetem te jap me te miren time te mundshme ne cdo ndeshje..."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Coutinho: "Goli i Munguar? Mendoj Vetem Te Jap Maximumin Tim Ne Fushen e Lojes (25.10.2010)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Coutinho Thuajse Gati Te Rikthehet Ne Fushen e Lojes (13.01.2011)
» Samuel Eto’o Rregullisht ne Fushen e Lojes (06.11.2010)
» Motta i Gatshem Per Tu Rikthyer Ne Fushen e Lojes... (12.10.2010)
» Moratti: 3 Pike Dhe Karakter i Treguar Ne Fushen e Lojes (12.09.2010)
» Thiago Motta Prane Rikthimit Ne Fushen e Lojes (07.10.2010)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: