Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Zanetti: "Jam Mire, Shpresoj Tek Nje Rikthim Kunder Cagliarit" (07.10.2010)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



Zanetti: "Jam Mire, Shpresoj Tek Nje Rikthim Kunder Cagliarit"  (07.10.2010) Empty
MesazhTitulli: Zanetti: "Jam Mire, Shpresoj Tek Nje Rikthim Kunder Cagliarit" (07.10.2010)   Zanetti: "Jam Mire, Shpresoj Tek Nje Rikthim Kunder Cagliarit"  (07.10.2010) EmptyThu 7 Oct - 4:52

Zanetti: "Jam Mire, Shpresoj Tek Nje Rikthim Kunder Cagliarit"  (07.10.2010) Zanett12

Javier Zanetti me ne fund mund te arrije te shikoje driten ne fund te tunelit. Mesohet se Kapiteni zikalter ditet e fundit ka arritur te stervitet me grupin e lojtareve te tjere dhe pritet te jete ne fushen e lojes ne ndeshjen miqesore kunder skuadres se te rinjve te Interit. Javen e ardhshme Kapiteni zikalter do ti nenshtrohet kontrolleve te tjera per te pare serisht gjendjen e tij nese do te arrije te jete ne fushe kunder Cagliarit. "Ndjehem mire dhe kunder Cagliarit dua te jem i pranishem ne fushen e lojes. Kisha shume kohe qe nuk mungoja ne 3 ndeshje, mendoj vetem per rikuperimin tim sa me te shpejte...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zanetti: "Jam Mire, Shpresoj Tek Nje Rikthim Kunder Cagliarit" (07.10.2010)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zanetti: "Jam Mire, Shpresoj Te Rikthehem Kunder Juves" (27.09.2010)
» Kunder Cagliarit, Rikthehet Dhe Samuel (15.10.2010)
» Benitez Mund Te Mos Aktivizoje Mesfushoret Pandev Dhe Motta Kunder Cagliarit (15.10.2010)
» Sneijder: "Eshte Vetem INTER-i Ne Zemren Time. Dua Te Shenoj Kunder Cagliarit" (15.10.2010)
» Benitez: Zanetti është mirë (19.09.2010)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-
Kërce tek: