Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare

PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

Julio Cesar: Ne Minuten e Fundit. Nje Goditje Ne Shpirt... (26.09.2010)

Fc.Inter Albanian

Julio Cesar: Ne Minuten e Fundit. Nje Goditje Ne Shpirt... (26.09.2010) Empty
MesazhTitulli: Julio Cesar: Ne Minuten e Fundit. Nje Goditje Ne Shpirt... (26.09.2010)   Julio Cesar: Ne Minuten e Fundit. Nje Goditje Ne Shpirt... (26.09.2010) EmptySat 25 Sep - 21:13

Julio Cesar: Ne Minuten e Fundit. Nje Goditje Ne Shpirt... (26.09.2010) 13528110

Pas ndeshjes ne Olimpico me Romen Julio Cesar flet per mikrofonat e InterChannel duke e nisur nga goli i Vucinic ne minuten e 92' te takimit: "Mendoj qe ai i vucinic ishte nje gol i bukur, me nje trajektore te tille te topit ishte e veshtire, nuk mund te shihej... Ndeshja mendoj se duhej te mbaronte ne barazim, ishte nje ndeshje e ekuilibruar. Me vjen keq per nje humbje te tille, ne minuten e fundit te takimit, eshte nje goditje qe te dhemb ne shpirt. Gjeja e bukur ne futboll eshte sepse kur vjen pas nje humbjeje, ne ndeshjen e ardhshme te duhet ti tregosh tifozeve dhe presidentit qe nuk ka qene gje tjeter vecse nje hap false i ekipit. Tani na duhet te mendojme menjehere per ndeshjen e se merkures...

-
» Shume Urime Per Julio Cesar (03.09.2010)
» Rikthehet Julio Cesar, Cambiasso Ne Dyshim (13.11.2010)
» Rikthehet Julio Cesar Kunder Chievos (18.11.2010)
» Julio Cesar Asgje e Rende, Me Juven Do Te Jete... (30.09.2010)
» Inter - Juve: Rikthehen Militto, Lucio dhe Julio Cesar (02.10.2010)

Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::  Lajme / Info / Merkato / Lojtaret / Gjithçka Rreth Klubit Zikalter :: Lajme Fc.Inter-